Taklampor 1 par

Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 25 resp 29 cm

Slitage och skador

524053

2018-03-02