Paul Larsson Palm oljemålning

Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning
Paul Larsson Palm oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL LARSSON PALM (1876-1899): Mansporträtt, signerad och daterad Paul L-n Palm 97, olja på duk, ca 50x40 cm

Tryck och dukskada,

524054

2018-03-02