Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL LARSSON PALM (1876-1899): Mansporträtt, signerad och daterad Paul L-n Palm 97, olja på duk, ca 50x40 cm
Tryck och dukskada,
524054
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här