Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ERIC H OLSON (1909-1996): Komposition, signerad Eric H. Olson, olja på duk, 65 x 54, med ram 71 x 60 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären på 1950/60-talet
ställvis slitage
524055
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här