Hattaskar samt hattstockar 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HATTASKAR, 4 st, HATTSTOCKAR, 3 st, 1900-talets första hälft, höjd 17-40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och skador

524063

2018-03-02