Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HATTASKAR, 4 st, HATTSTOCKAR, 3 st, 1900-talets första hälft, höjd 17-40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och skador
524063
2018-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner