Märt Bortmeister oljemålning

Märt Bortmeister oljemålning
Märt Bortmeister oljemålning
Märt Bortmeister oljemålning
Märt Bortmeister oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRT BORMEISTER (1916-1991): Landskap med hus, signerad M Bormeister Tallin, olja på pannå, ca 34x54 cm

524067

2018-03-02