Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABEL, 1800-talets första hälft, sannolikt Danmark, mässingsfäste med lejonkappa, stålbalja stämplad J Herazcek, längd ca 81 cm
Slitage, balja med bucklor, nedslipad klinga
524072
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här