Dockteater

Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater
Dockteater

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

NK BAPS DOCKTEATER, 1960-tal, 23 st figurer, bl.a. Grodan Boll och Kalle Stropp, monterade på metalltråd med rund tyngd i metall

Bruksslitage

524075

2018-03-02