Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
NK BAPS DOCKTEATER, 1960-tal, 23 st figurer, bl.a. Grodan Boll och Kalle Stropp, monterade på metalltråd med rund tyngd i metall
Bruksslitage
524075
2018-03-02