Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DOCKOR, 2 st., Ginger,,1950/60-tal, diverse kläder och skor, rullskridskor, mm, 1 katt från Steiff samt miniatyrnalle medföljer
Zustandsbeschreibung
Diverse slitage skador
524083
2018-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner