Dockor Ginger med tillbehör

Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör
Dockor Ginger med tillbehör

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

DOCKOR, 2 st., Ginger,,1950/60-tal, diverse kläder och skor, rullskridskor, mm, 1 katt från Steiff samt miniatyrnalle medföljer

Zustandsbeschreibung

Diverse slitage skador

524083

2018-03-02