Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS LANDBERG, vaser, 2 st, "Dusk", Orrefors, GÖTE AUGUSTSSON, vas, Ruda, SVEN PALMQVIST, askfat, klarglas, höjd 6,5-19,5 cm
Askfat med nagg, Nils Landberg med beläggningar samt repor
524090
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här