Vaser mm bl.a Nils Landberg

Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg
Vaser mm bl.a Nils Landberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS LANDBERG, vaser, 2 st, "Dusk", Orrefors, GÖTE AUGUSTSSON, vas, Ruda, SVEN PALMQVIST, askfat, klarglas, höjd 6,5-19,5 cm

Askfat med nagg, Nils Landberg med beläggningar samt repor

524090

2018-03-02