Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSKORNA, barockstil, 1900-tal, smide och bemålat trä, för 3 ljus, höjd ca 32 cm
En ljuspipa med bristning, slitage
524093
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här