Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KYRKSTAKE, tenn, 1800-tal, dekor av sakrala symboler i relief, höjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
524094
2018-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner