Ljusstake tenn

Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KYRKSTAKE, tenn, 1800-tal, dekor av sakrala symboler i relief, höjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

524094

2018-03-02