Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTKAR, 20 st., glas och metall, SALTSTRÖARE 6 st., silverlock med gul emalj Norge
Slitage, nagg
524099
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här