Saltkar och saltströare

Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare
Saltkar och saltströare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 20 st., glas och metall, SALTSTRÖARE 6 st., silverlock med gul emalj Norge

Slitage, nagg

524099

2018-03-02