Ljsurkona Carl Hedberg

Ljsurkona Carl Hedberg
Ljsurkona Carl Hedberg
Ljsurkona Carl Hedberg
Ljsurkona Carl Hedberg
Ljsurkona Carl Hedberg
Ljsurkona Carl Hedberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, barockstil, Carl Hedberg, Näshult, 1939, för 5 st ljus, vitmetall, totalhöjd ca 62 cm exkl kedja

Slitage och bucklor

524104

2018-03-02