Karaff glas Karl XIII

Karaff glas Karl XIII
Karaff glas Karl XIII
Karaff glas Karl XIII
Karaff glas Karl XIII
Karaff glas Karl XIII
Karaff glas Karl XIII

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF, glas, 1800-tal, med Karl XIII monogram, slipad dekor, höjd ca 30 cm

Lagning, spricka, slitage

524105

2018-03-02