Skålfat och potta tenn

Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn
Skålfat och potta tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SKÅLFAT, POTTA, tenn, 1800-tal, fatets diameter 38 cm, höjd 6-15 cm

Slitage, bucklor, skador

524109

2018-03-02