Costers och shacker nysilver

 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver
 Costers och shacker nysilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COSTERS 1 par +1, England, SHAKER, nysilver, 1930-tal, ASKFAT med silvermontering, C.G Hallberg, GRÄDDKANNA, tenn, höjd ca 3-22 cm

Bucklor, slitage

524111

2018-03-02