Kuriosa 14 dlr

Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr
Kuriosa 14 dlr

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖARE, 2 st., silver, 18/1900-tal, FAT, BREVPRESS förgylld mässing och marmor, KOPPAR med fat, Kina, samtida, höjd 1,5-11 cm

Skador, slitage, nagg

524114

2018-03-02