Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 101 cm

Bruksslitage

524143

2018-03-02