Klubbat för:
2 800 SEK
1 200 SEK
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 101 cm
Bruksslitage
524143
2018-03-02