Victor Mira gouache

Victor Mira gouache
Victor Mira gouache
Victor Mira gouache
Victor Mira gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

VICTOR MIRA (född 1949): Fabeldjur, signerad och daterad Mira 1985, gouache, ca 58x43 cm

524180

2018-03-05