Åke Johansson

Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE JOHANSSON, (född 1948): Enslingar I-III, signerade och numrerade 30/60, kopparstick, ca 40x30 cm vardera,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

524185

2018-03-02