Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, silver, Kina, 1900-tal, dekor i relief av drake, botten med stämpel, diameter ca 9, höjd ca 6 cm
Lagningar/retuscher
524189
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här