Skål Kina silver

Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver
Skål Kina silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, silver, Kina, 1900-tal, dekor i relief av drake, botten med stämpel, diameter ca 9, höjd ca 6 cm

Lagningar/retuscher

524189

2018-03-02