Åke Johansson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE JOHANSSON (född 1948): (3), "Introhus", "Spinalonga, Bildhuggarens hus", "Idiot Wind", signerade och numrerade, kopparstick, varierande mått,
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramade
524192
2018-03-03