Åke Johansson

Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (född 1948): (3), "Introhus", "Spinalonga, Bildhuggarens hus", "Idiot Wind", signerade och numrerade, kopparstick, varierande mått,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade

524192

2018-03-03