Åke Johansson

Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE JOHANSSON, (född 1948): (4 st) "San Lorenzo Natt", "Marionett", "Boplats I", Död råtta, signerade och numrerade, kopparstick, varierande mått,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad

524195

2018-03-04