Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Mrs Potter Palmer, signerad i plåten och på bladet, etsning, 1896., 23,7x16 cm
LITTERATUR: Asplund 107, Hjert & Hjert 72

524205

2018-03-02