Klubbat för:
66 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
TADEUSZ KANTOR (Polen 1915-1990): Komposition, signerad Kantor, blandteknik i relief på pannå, 61 x 45,5 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
524214
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här