Agnes von Bülow

Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow
Agnes von Bülow

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

AGNES VON BÜLOW (1884-?) Marinmotiv
Sign. Olja på duk 45x68 cm.

524224

2018-03-02