Spegel konsolbord nygotik
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, nygotik, KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, bemålade och delvis förgylld, konsolbord med stenskiva, höjd spegel ca 188, total höjd ca 264 cm
Senare bemålade och bronserade, skador, bortfall
524238
2018-03-03