Spegel konsolbord nygotik

Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik
Spegel konsolbord nygotik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, nygotik, KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, bemålade och delvis förgylld, konsolbord med stenskiva, höjd spegel ca 188, total höjd ca 264 cm

Senare bemålade och bronserade, skador, bortfall

524238

2018-03-03