Peter J. Lassen Montana moduler

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER J. LASSEN, Montana, Danmark, 6 moduler, lackerad mdf i lila, vardera ca 70x70x30 cm cm respektive ca 35x35x30 cm

slitage, repor

524266

2018-03-05