Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER J. LASSEN, Montana, Danmark, 6 moduler, lackerad mdf i lila, vardera ca 70x70x30 cm cm respektive ca 35x35x30 cm
slitage, repor
524266
2018-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här