Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, svartmålat, kinesiserade dekor i guld, höjd ca 161, 59x30 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Lös dekordel, listdel saknas, ytskador.
524268
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här