Byrå 1900-talets andra hälft

Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, svartmålat, kinesiserade dekor i guld, höjd ca 161, 59x30 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Lös dekordel, listdel saknas, ytskador.

524268

2018-03-02