Fällbord
2018-03-03
524271
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÄLLBORD, 2 st, England, 1800-tal, delvis inläggningar i pärlemor, höjd ca 75, 58x46 cm
Slitage, färgbortfall, krackelerade