Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok, delvis bemålad, ihopfällbar, skiva med infällt värmeställ, höjd ca 76, 50x92 cm
Senare bemålad, smärre slitage
524272
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här