Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok, delvis bemålad, ihopfällbar, skiva med infällt värmeställ, höjd ca 76, 50x92 cm

Senare bemålad, smärre slitage

524272

2018-03-02