Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IB KOFOED LARSEN, sideboard, Danmark, 1960-tal, fanérat i teak, fronten med 4 dörrar, inredning med 2 lådor, höjd ca 78, 190x45 cm
Ytskador, flammig yta
524274
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här