Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOED LARSEN, sideboard, Danmark, 1960-tal, fanérat i teak, fronten med 4 dörrar, inredning med 2 lådor, höjd ca 78, 190x45 cm

Ytskador, flammig yta

524274

2018-03-02