Wille Weberg oljemålning

Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLE WEBERG (1910-1995): Vinterbild, Stockholm, signerad Weberg, olja på duk, 46x65 cm

524288

2018-03-06