Akke Hugh Malmström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKKE HUGHMALMESTRÖM (1894-1968): "Mors-vinter", signerad och daterad AH Malmeström-41, olja på pannå, ca 58x68 cm

524290

2018-03-02