Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL FAGERBERG (1878-1948): Älgko med kalv, signerad C. Fagerberg, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman, höjd inkl. sockel 31,5 cm
Sockel med smärre nagg
524292
2018-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här