Skulptur Carl Fagerberg

Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg
Skulptur Carl Fagerberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL FAGERBERG (1878-1948): Älgko med kalv, signerad C. Fagerberg, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman, höjd inkl. sockel 31,5 cm

Sockel med smärre nagg

524292

2018-03-03