Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FERDINAND SEHL, bägare, silver, stämplad Stockholm 1764, runt mynningen punsad dekor, invändigt förgylld, godronnerad fot, höjd 17,5 cm, vikt ca 289 g
Med monogram
524303
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här