Carl Fagerlund bordslampor 1 par

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, röd glasmassa, signerade Orrefors RD 1323, höjd 32 cm

Smärre slitage

524320

2018-03-02