Fåtölj 1940-tal
2018-03-02
524325
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1940-tal, ben i bok, blommig textil, höjd 85, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage och skador, nedsutten