Hildegard Thorell oljemålning

Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HILDEGARD THORELL (1850-1930): Kvinna med solfjäder, signerad och daterad Hildegard Thorell 1893, olja på duk, ca 75x53 cm

Smärre ytrepor och krackeleringar

524337

2018-03-02