Monterskåp
2018-03-02
524360
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONTERSKÅP, för väggmomtage, 1900-talets slut, ca 77x46 cm
Slitage, ytmärken