Albert Nikolaevich Benois

Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois
Albert Nikolaevich Benois

Klubbat för:

5 600 EUR

Utropspris

7 000 EUR

ALBERT NIKOLAEVICH BENOIS (1852-1936) Utsikt över havet
Sign. Akvarell och gouache 50x64 cm.

524364

2018-05-21