Rörstrand Lord

Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord
Rörstrand Lord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, "Lord", matservis, 55 dlr., porslin, 1950-tal, dekor av bård, silverkant, bestående av: 12 mattallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 4 uppläggningsfat, 2 skålar, 2 saladierer samt en såsskål, mattallrikens diameter ca 24 cm

Slitage

524373

2018-03-02