Halsband Armband 2 st silver Oman 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, s.k. Somt, ARMBAND, 2 st, silver, varav halsbandet delvis förgyllt, Oman, 1900-tal, dekor av filigran samt granulater, längd ca 54 cm, totalt ca 325 g

524378

2018-03-02