Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, s.k. Somt, ARMBAND, 2 st, silver, varav halsbandet delvis förgyllt, Oman, 1900-tal, dekor av filigran samt granulater, längd ca 54 cm, totalt ca 325 g
524378
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här