Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Norrlandsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 32 x 72 cm
Smärre färgbortfall
524385
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här