Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Norrlandsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 32 x 72 cm

Smärre färgbortfall

524385

2018-03-12