Elis Eriksson

Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

ELIS ERIKSSON (1906-2006) Klippcollage
Sign. -68. Litografi 9/50, 63x48 cm.

524391

2018-03-03